Általános > Kérdések

Ötletek

<< < (7/7)

Machoni:
Nem értek egyet Flattel, mert ez a javaslat az én olvasatomban azt jelentené, hogy nem csak azt az országot éri hátrány, amelyik elmulasztotta a büdzsé határidőre való leadását, hanem az adott országgal kereskedelmi egyezményt kötött más nemzeteket is. Viszont ha úgy nézem, hogy minden nemzet megkapja az egyezményben foglaltakat az teljes mértékben inkorrekt a büdzsé leadását elmulasztó országgal szemben.
Senkitől sem várható, hogy eltűrje azt ha tőle elveszik amivel ő kereskedik, de cserébe nem kapja meg azt amire az egyezményt megkötötte!

Elképzelhető, hogy rajta kívülálló okokból nem tudta teljesíteni határidőre a feladatát!

Javasolnék erről a témáról egy Adminisztrátori egyeztetés.

gertam:
Erre vannak a szerződések nem? Az abban foglaltak az egyik fél aktivitásától függetlenül teljesülnek.

Francisz:
a háborúban lehetnének szállító egységek is amik gyorsabban elviszik az egységeket a célpontra:

szállító jármű: katonákat
teherszállítógép: katonák, tankok
teher szállítóhajó: katonák tankok stb. (amit el lehet rajta képzelni)
anyahajó: vadászgépek helikopterek stb.
és így tovább

-valamint lehetnének helikopterek és repcsik amik légi és földi támogatásra alkalmas egyetlen hátránya az legyen hogy légvédelemben nem olyan hatásos mint a vadászgép. hogy a vadászgépeknek is legyenek előnyei.

új egységek:
- helikopter
- tüzérség




és még van ötletem hogy lehetne támaszpontot is építeni más országban ezzel is növelve az ottani védelme de ezt majd kigondolom. most perpillanat ennyi jutott eszembe

Levedi (Manmohan Singh):

--- Idézetet írta: Francisz - december 11, 2010, 08:41:01 pm ---a háborúban lehetnének szállító egységek is amik gyorsabban elviszik az egységeket a célpontra:

szállító jármű: katonákat
teherszállítógép: katonák, tankok
teher szállítóhajó: katonák tankok stb. (amit el lehet rajta képzelni)
anyahajó: vadászgépek helikopterek stb.
és így tovább

-valamint lehetnének helikopterek és repcsik amik légi és földi támogatásra alkalmas egyetlen hátránya az legyen hogy légvédelemben nem olyan hatásos mint a vadászgép. hogy a vadászgépeknek is legyenek előnyei.

új egységek:
- helikopter
- tüzérség




és még van ötletem hogy lehetne támaszpontot is építeni más országban ezzel is növelve az ottani védelme de ezt majd kigondolom. most perpillanat ennyi jutott eszembe

--- Idézet vége ---

Szerintem a szállítójárműveknek nem sok értelme lenne, mert egy kör az két hónap, és ennyi idő alatt bőven odaérnek az egységek.
Az új egységek és a támaszpont jó ötlet szerintem is. :)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése