Egy új világ kezdete...

Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Részletes kereső  

Hírek:

Szerző Téma: Ötletek  (Megtekintve 1039 alkalommal)

Machoni

  • Admin segéd
  • Polgár
  • *****
  • Karma: +3/-2
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 37
    • Profil megtekintése
Re:Ötletek
« Válasz #30 Dátum: december 05, 2010, 11:15:10 pm »

Nem értek egyet Flattel, mert ez a javaslat az én olvasatomban azt jelentené, hogy nem csak azt az országot éri hátrány, amelyik elmulasztotta a büdzsé határidőre való leadását, hanem az adott országgal kereskedelmi egyezményt kötött más nemzeteket is. Viszont ha úgy nézem, hogy minden nemzet megkapja az egyezményben foglaltakat az teljes mértékben inkorrekt a büdzsé leadását elmulasztó országgal szemben.
Senkitől sem várható, hogy eltűrje azt ha tőle elveszik amivel ő kereskedik, de cserébe nem kapja meg azt amire az egyezményt megkötötte!

Elképzelhető, hogy rajta kívülálló okokból nem tudta teljesíteni határidőre a feladatát!


Javasolnék erről a témáról egy Adminisztrátori egyeztetés.
Naplózva

gertam

  • Ausztria
  • Képviselő
  • *
  • Karma: +17/-33
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 326
  • elnök
    • Profil megtekintése
Re:Ötletek
« Válasz #31 Dátum: december 08, 2010, 09:36:24 am »

Erre vannak a szerződések nem? Az abban foglaltak az egyik fél aktivitásától függetlenül teljesülnek.
Naplózva
Alii bellum gerent tu felix Ausztria nube!

Francisz

  • USA
  • Polgár
  • *
  • Karma: +3/-2
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 80
    • Profil megtekintése
Re:Ötletek
« Válasz #32 Dátum: december 11, 2010, 08:41:01 pm »

a háborúban lehetnének szállító egységek is amik gyorsabban elviszik az egységeket a célpontra:

szállító jármű: katonákat
teherszállítógép: katonák, tankok
teher szállítóhajó: katonák tankok stb. (amit el lehet rajta képzelni)
anyahajó: vadászgépek helikopterek stb.
és így tovább

-valamint lehetnének helikopterek és repcsik amik légi és földi támogatásra alkalmas egyetlen hátránya az legyen hogy légvédelemben nem olyan hatásos mint a vadászgép. hogy a vadászgépeknek is legyenek előnyei.

új egységek:
- helikopter
- tüzérség




és még van ötletem hogy lehetne támaszpontot is építeni más országban ezzel is növelve az ottani védelme de ezt majd kigondolom. most perpillanat ennyi jutott eszembe
Naplózva
Amerikai Egyesült Államok
United States Of America

Levedi (Manmohan Singh)

  • India
  • Polgár
  • *
  • Karma: +4/-1
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 108
    • Profil megtekintése
Re:Ötletek
« Válasz #33 Dátum: december 11, 2010, 09:20:01 pm »

a háborúban lehetnének szállító egységek is amik gyorsabban elviszik az egységeket a célpontra:

szállító jármű: katonákat
teherszállítógép: katonák, tankok
teher szállítóhajó: katonák tankok stb. (amit el lehet rajta képzelni)
anyahajó: vadászgépek helikopterek stb.
és így tovább

-valamint lehetnének helikopterek és repcsik amik légi és földi támogatásra alkalmas egyetlen hátránya az legyen hogy légvédelemben nem olyan hatásos mint a vadászgép. hogy a vadászgépeknek is legyenek előnyei.

új egységek:
- helikopter
- tüzérség




és még van ötletem hogy lehetne támaszpontot is építeni más országban ezzel is növelve az ottani védelme de ezt majd kigondolom. most perpillanat ennyi jutott eszembe

Szerintem a szállítójárműveknek nem sok értelme lenne, mert egy kör az két hónap, és ennyi idő alatt bőven odaérnek az egységek.
Az új egységek és a támaszpont jó ötlet szerintem is. :)
Naplózva