Általános > Játék ismertető, szabályok, közlemények

Bejelentések

<< < (2/6) > >>

Alvarez:
Üdv mindenkinek!

Készülőben van a játék haderő része, a mai napon kezdtem meg, egész jól haladok. Arra szeretnék mindenkit megkérni, hogy amíg nincsen kész a játék haderő része, addig ne képezzen ki senki egységeket (kivéve speciális egységeket, azokat lehet :) ). Erre azért van szükség, mivel most rendszerezem a haderőiteket, és ha változtatjátok, csak még több munkám lesz és mégkésőbb végzek a haderő rész elkészítésével. Hamarosan elkészül egy szabályzat is, ami teljes körü leírást ad majd a játék ezen részéről. Ígérgetni nem fogok, hogy mikorra lesz kész a haderő rész, mivel elég sok dolog gyűlt össze mostanában és pihenni is kell :)
Megértéseteket köszönöm, további jó játékot mindenkinek! :)

Alvarez

Alvarez:
A büdzséket legkésőbb szombat délelőttig küldjétek el. Aki már leadta a büdzsét, már nem tud rajta módosítani. Körváltás valószínűleg hétfőn vagy kedden lesz, akkor lesznek kiosztva a frissített büdzsék. Mindenkinek további jó játékot! :)

Alvarez

Alvarez:
A mai napon elkezdődött a 4. kör, mindenkinek frissítve lett a büdzséje. Ugyanonnan lehet letölteni, mint ahonnan eddig is letöltöttétek. Újra nem linkeltem be :) Összesítő nem tudom, hogy mikor lesz, de majd igyekszem megcsinálni. Hamarosan frissítem a világpiacot is, addig csak egymással tudtok kereskedni :)
Mindenkinek jó játékot! :D

Alvarez

Alvarez:
Valószínűleg hamarosan egy már makróval működő büdzsét fogunk használni a játékban Levedinek köszönhetően, aki ezt az újfajta büdzsét megalkotta. Köszönet neki itt is :) Ezzel a büdzsével az elszámolás esélye minimális, mivel a program számol, nekem csak le kell ellenőriznem, így elkerülhetőek lesznek az elszámolásból adódó kellemetlenségek :)
Az új makróval felszerelt büdzsével együtt a nyersanyagkitermelés is át lesz alakítva. A termelésnél figyelembe lesz véve az ország mérete is, szóval például egy kisebb méretű ország amely élelemprofillal rendelkezik, az mondjuk 60%-al kevesebb élelmet gyárt mint egy nála 3x nagyobb területű ország. Természetesen a termelést még mindig növeli az ipar szintje és a farmok száma. Ezzel a lépéssel azt kívánom megakadályozni, hogy a piac ne telítődjön meg egy bizonyos nyersanyaggal, ezáltal az országok tudnak kereskedni az előállított termékeikkel és nem csak halmozódik. Természetesen egy kisebb ország kevesebbet is fogyaszt, ezáltal a fogyasztása is korrigálva lesz.
Ezek a változások körülbelül a 6. körre készülnek el, ha minden jól megy :)
Ma pedig mindenki írja le PM-be, hogy milyen tartozásom van, és ma megcsinálom, fent leszek kb fél 9-től, hajnali 1-ig :)

Alvarez

Alvarez:
Úgy néz ki, hogy körülbelül 2 hét múlva ismét beindulhat a játék, addigis remélem még maradnak játékosok... :) Valószínűleg addigra bevezetésre kerül a Levedi által készített makrós büdzsé is, ami megkönnyítheti majd a dolgotokat, meg az enyémet is. Offline dolgozom a büdzséken, illetve készítem a mindent átfogó és bemutató szabályrendszert és ismertetőt. Az országválasztás rendszere is meg lesz újítva, erre azért van szükség, hogy ne fordulhasson olyan elő, mint most, hogy teli vagyunk olajtermelő országokkal... :D természetesen minden mostani játékos megtarthatja az országait, az új szabály csak a leendő játékosokra vonatkozik. :)

Alvarez

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése