Általános > Játék ismertető, szabályok, közlemények

Bejelentések

(1/6) > >>

Alvarez:
A játék a mai napon kezdetét veszi, mindenki megkapta saját országának költségvetését. Az első kör augusztus 5-ig tart, addig remélhetőleg mindenki belerázódik a játékba és még új játékosokkal is gyarapszunk. A költségvetést legkésőbb augusztus 5. este 10-ig kell leadni, a szabályzat szerint. Megkérnék mindenki, hogy a szabályzatot és egyéb leírásokat tanulmányozza át, amennyiben kérdés van, nyugodtan küldjetek üzenetet, vagy írjatok a kérdések topikba. Még pár nagyobb országot nem kértek ki, ami így kicsit problémát jelent, de ezeket az országokat és az összes többi még kikéretlen (NJK) országot én irányítom, tehát ha valaki ilyen nemzettel akar kapcsolatot létesíteni így nem jelent problémát. Kimondottan egy konkrét országgal én nem fogok foglalkozni, mivel nekem az nagy előnyt jelent, hogy ismerem az összes ország tevékenységét, természetesen ezzel én nem élnék vissza, de azt úgy gondolom így korrekt, hogy én csak a játék irányításával foglalkozok :)
Mindenkinek jó játékot kívánok! :)

Alvarez:
Büdzsét mindenki csak akkor adja le, ha már nem változtat rajta!

Alvarez:
Pénteken és szombaton nem leszek gépközelben, szombat estig lehet leadni leegkésőbb a büdzséket. Aki vasárnap módosít rajta azt már nem tudom figyelembe venni. Vasárnap és hétfőn a 2. kört készítem elő így nem nagyon tudok majd válaszolni a fórumon és a privát részlegekben, ekkor frissítem a büdzséket, remélhetőleg kedden már készen leszek velük. A játék természetesen közbe se álljon meg, a diplomácia ugyanúgy mehet tovább, most elég aktívak vagyunk, maradjon is így. :D

Alvarez

Alvarez:
A büdzséket ma este illetve legkésőbb holnap délelőtt mindenki adja le, aki már leadta ne nagyon változtasson rajta, szerdán este remélhetőleg már mindenki megkapja a 3. körös büdzdét :D az új játékosoknak is körülbelül ekkor lesz kész a büdzséje, addig is mehet a diplomácia :)

Alvarez

Alvarez:
Üdv mindenkinek!

A mai nap új adminunk lett celldweller személyében. Már elég sokan vagyunk így egyedül nehéz vinni a játékot, így remélhetőleg zökkenőmentesebben mehet majd a játék. Az irányított országokat fel lettek osztva kettőnk között, így nem kell egyszerre 15 országra felügyelnem, hanem csak 7-re, így remélhetőleg jut majd mindenre időm. A celldweller által irányított országok a következől:
-Franciaország
-Egyesült Arab Emírségek
-Svájc
-Szlovákia
-Kanada
-Argentína
-Kazahsztán
A maradék országot pedig én viszem tovább.
Természetesen a celldweller által vezetett országokra is ránézek, de az ügyeiket nem én fogom vinni.
Mindenkinek jó játékot, az újdonsült adminunknak pedig jó munkát! :)
Természetesen ha valami probléma van, nyugodtan fordulhat hozzám bármelyik ország :)

Alvarez

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése