Általános > Off-topic

játékról kívülről

<< < (2/5) > >>

gertam:
Én hivatalosan ilyet nem mondtam. Arról volt szó, hogy ha Észak-Korea "bűnösként" indul alapból, szankciókkal terhelve, akkor azt más "bűnös" is kapja meg... Mondom, ha...


--- Idézetet írta: Francisz - november 25, 2010, 11:26:12 am ---na igen most én se tom mi van :) . gertam azt mondja hogy perekkel kezdem Alvarez pedig azt hogy ez rendeződik mielőtt elkezdem .

--- Idézet vége ---

Francisz:
felteszem egyszerűen a kérdést :). lesz per vagy nem gertam :) . csak erre vagyok kíváncsi :)

Flat:

--- Idézetet írta: Francisz - november 25, 2010, 11:31:00 am ---felteszem egyszerűen a kérdést :). lesz per vagy nem gertam :) . csak erre vagyok kíváncsi :)

--- Idézet vége ---

Ez rajtad fog állni+ hoficalon :D :D Ő most ilyen, aki mindent kritizál. :D :D De ha jól csinálod nem fogsz perekkel kezdeni.

gertam:
Én nem vagyok se Irak, se Vietnám... Nálam csak 10 évig vendégeskedtetek... viszonylag nyugodt körülmények között...


--- Idézetet írta: Francisz - november 25, 2010, 11:31:00 am ---felteszem egyszerűen a kérdést :). lesz per vagy nem gertam :) . csak erre vagyok kíváncsi :)

--- Idézet vége ---

Francisz:
valaki megtudja mondani hogy lesz e per vagy nem?

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése