Általános > Off-topic

játékról kívülről

(1/5) > >>

hofical:
Sziasztok!

Szerintem kellene valami szabályozás, amivel elválasztjuk egymástól a valódi világot, meg ezt itt...most az embargónál jött elő, hogy ugye embargó van, de atombomba nincs, mert azt nem tettétek bele a büdzsébe pedig a valóságban van...na mind1, lényeg, hogy kellene valami átfogó elv ami alapján az ilyen anomáliákat rendezzük.
szerintem ez jó lenne
szerintem

gertam:
Mert az embargót nem kell kifejleszteni.. Egyébként igazad van én azt javasolnám, hogy mindenki indulhasson tiszta lappal.


--- Idézetet írta: hofical - november 24, 2010, 11:43:51 pm ---Sziasztok!

Szerintem kellene valami szabályozás, amivel elválasztjuk egymástól a valódi világot, meg ezt itt...most az embargónál jött elő, hogy ugye embargó van, de atombomba nincs, mert azt nem tettétek bele a büdzsébe pedig a valóságban van...na mind1, lényeg, hogy kellene valami átfogó elv ami alapján az ilyen anomáliákat rendezzük.
szerintem ez jó lenne
szerintem

--- Idézet vége ---

hofical:
ez sem volna rossz ötlet, de akkor ENSZ se kéne, meg nem volna semmilyen kezdeti feszültség az államok között nem?

gertam:

--- Idézetet írta: hofical - november 25, 2010, 12:07:41 am ---ez sem volna rossz ötlet, de akkor ENSZ se kéne, meg nem volna semmilyen kezdeti feszültség az államok között nem?

--- Idézet vége ---

Igen. Az ENSZ azért kéne, hogy a jövőben kialakuló feszültségeket kezelje. Tehát alapból nincs feszültség azt a játékosok generálnák politikájukkal...

Francisz:
na igen most én se tom mi van :) . gertam azt mondja hogy perekkel kezdem Alvarez pedig azt hogy ez rendeződik mielőtt elkezdem .

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése