Általános > Off-topic

Az oldalról!!

(1/8) > >>

Machoni:
Kedves játékosok!

Tudom, hogy sokatokban felmerült a kérdés, hogy mi történik az oldallal... Most próbálok rá választ találni.

Két Adminunk van és egyikük sem tud néhány napja jelen lenni az oldalon. Ennek következtében jelenleg lelassult a játék, de ez nem jelenti azt, hogy az oldal megfog szűnni!! Azt, hogy Alvarezzel mi történt nem tudom, véleményem szerint hirtelen jött neki közbe valami, mert senkinek nem szólt arról, hogy nem lesz, éppen ezért lehet várni a visszatérését. Elképzelhető, hogy rossz a gépe, vagy olyan helyen lakik ahol átmenetileg-az időjárás miatt- nem elérhető az internet szolgáltatás stb. lehetne még ragozni.

Winston a hiányzásokba írta Dec.08-án hogy beteg, ezért lassan az ő visszatérése időszerűvé válik, úgy-hogy nem sokára szerintem ismételten folytatódhat majd a játék. Ne gondolkozzatok azon, hogy az oldal megszűnik és egyéb ehhez hasonló hülyeségek. Szinte biztos vagyok abban, hogy ami történik csak véletlen egybeesés.

Tehát kérnélek titeket, hogy az országokkal kapcsolatosan továbbra is tervezzetek illetőleg foglalkozzatok, mert amint Winston újra lesz folytatódhat a játék!

Reméljük, hogy Alvarez pedig hamarosan visszatér.

Amint megtudok valamit jelezni fogom felétek! Ezzel kívánok mindenkinek további szép napot   

Machoni

Machoni:
Kedves játékosok!

Lenne felétek egy kérdésem.

Jelenleg nem tudom hova tűntek el az Adminok az oldalról, ebből adódóan a játék nem tud tovább menni, ha ez hosszabb távon így marad, akkor az oldal elveszik. Sajnos amennyiben Alvarez nem tér vissza ez mindenképp elkerülhetetlen, ezen esetben, viszont létrehoznék egy új oldalt. A játék lényege ugyan ez maradna, végül is az itt megtalálható topicok lennének átmásolva oda.

Tegnap gondolkoztam még, hogy feldobjam-e ezt a kérdést, viszont most úgy gondolom, hogy igen.

Tehát a kérdésem: Van most olyan felhasználó ezen az oldalon aki szívesen folytatná a játékot?

Amennyiben igen, akkor nekiállok az oldal létrehozásának, mindennel együtt szerintem ez kb 1hét és rátennék még kb 1 hetet, hogy hátha visszatér Alvarez.
Ez azt jelenti, ha Alvarezt ismételten köreinkben láthatjuk, akkor itt folytatódik a játék, ugyan-úgy, ahogy eddig is, ha nem akkor beindítjuk az új oldalt!

A válaszokat előre is köszönöm!

Machoni

gertam:
Én szívesen segítek, ahogy megbeszéltük, az ország megtartása mellett.

Thein Sein:
Én folytatnám, de ugyanavval az országgal lennénk, mint amivel most vagyunk, és ha igen akkor a büdzsé megmarad?

karaya1:
Én is szívesen maradnák, természetesen a ruszkikkal. ;D

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése