Egy új világ kezdete...

Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Részletes kereső  

Hírek:

Szerző Téma: játékról kívülről  (Megtekintve 716 alkalommal)

hofical

  • Jordánia
  • Polgár
  • *
  • Karma: +25/-23
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 141
    • Profil megtekintése
játékról kívülről
« Dátum: november 24, 2010, 11:43:51 pm »

Sziasztok!

Szerintem kellene valami szabályozás, amivel elválasztjuk egymástól a valódi világot, meg ezt itt...most az embargónál jött elő, hogy ugye embargó van, de atombomba nincs, mert azt nem tettétek bele a büdzsébe pedig a valóságban van...na mind1, lényeg, hogy kellene valami átfogó elv ami alapján az ilyen anomáliákat rendezzük.
szerintem ez jó lenne
szerintem
Naplózva
From Jordan with love

gertam

  • Ausztria
  • Képviselő
  • *
  • Karma: +17/-33
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 326
  • elnök
    • Profil megtekintése
Re:játékról kívülről
« Válasz #1 Dátum: november 24, 2010, 11:47:24 pm »

Mert az embargót nem kell kifejleszteni.. Egyébként igazad van én azt javasolnám, hogy mindenki indulhasson tiszta lappal.

Sziasztok!

Szerintem kellene valami szabályozás, amivel elválasztjuk egymástól a valódi világot, meg ezt itt...most az embargónál jött elő, hogy ugye embargó van, de atombomba nincs, mert azt nem tettétek bele a büdzsébe pedig a valóságban van...na mind1, lényeg, hogy kellene valami átfogó elv ami alapján az ilyen anomáliákat rendezzük.
szerintem ez jó lenne
szerintem
Naplózva
Alii bellum gerent tu felix Ausztria nube!

hofical

  • Jordánia
  • Polgár
  • *
  • Karma: +25/-23
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 141
    • Profil megtekintése
Re:játékról kívülről
« Válasz #2 Dátum: november 25, 2010, 12:07:41 am »

ez sem volna rossz ötlet, de akkor ENSZ se kéne, meg nem volna semmilyen kezdeti feszültség az államok között nem?
Naplózva
From Jordan with love

gertam

  • Ausztria
  • Képviselő
  • *
  • Karma: +17/-33
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 326
  • elnök
    • Profil megtekintése
Re:játékról kívülről
« Válasz #3 Dátum: november 25, 2010, 12:13:01 am »

ez sem volna rossz ötlet, de akkor ENSZ se kéne, meg nem volna semmilyen kezdeti feszültség az államok között nem?

Igen. Az ENSZ azért kéne, hogy a jövőben kialakuló feszültségeket kezelje. Tehát alapból nincs feszültség azt a játékosok generálnák politikájukkal...
Naplózva
Alii bellum gerent tu felix Ausztria nube!

Francisz

  • USA
  • Polgár
  • *
  • Karma: +3/-2
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 80
    • Profil megtekintése
Re:játékról kívülről
« Válasz #4 Dátum: november 25, 2010, 11:26:12 am »

na igen most én se tom mi van :) . gertam azt mondja hogy perekkel kezdem Alvarez pedig azt hogy ez rendeződik mielőtt elkezdem .
Naplózva
Amerikai Egyesült Államok
United States Of America

gertam

  • Ausztria
  • Képviselő
  • *
  • Karma: +17/-33
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 326
  • elnök
    • Profil megtekintése
Re:játékról kívülről
« Válasz #5 Dátum: november 25, 2010, 11:29:02 am »

Én hivatalosan ilyet nem mondtam. Arról volt szó, hogy ha Észak-Korea "bűnösként" indul alapból, szankciókkal terhelve, akkor azt más "bűnös" is kapja meg... Mondom, ha...

na igen most én se tom mi van :) . gertam azt mondja hogy perekkel kezdem Alvarez pedig azt hogy ez rendeződik mielőtt elkezdem .
Naplózva
Alii bellum gerent tu felix Ausztria nube!

Francisz

  • USA
  • Polgár
  • *
  • Karma: +3/-2
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 80
    • Profil megtekintése
Re:játékról kívülről
« Válasz #6 Dátum: november 25, 2010, 11:31:00 am »

felteszem egyszerűen a kérdést :). lesz per vagy nem gertam :) . csak erre vagyok kíváncsi :)
Naplózva
Amerikai Egyesült Államok
United States Of America

Flat

  • Nagy-Britannia
  • Párttag
  • *
  • Karma: +10/-26
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 249
    • Profil megtekintése
    • Imperializmus
Re:játékról kívülről
« Válasz #7 Dátum: november 25, 2010, 11:32:48 am »

felteszem egyszerűen a kérdést :). lesz per vagy nem gertam :) . csak erre vagyok kíváncsi :)

Ez rajtad fog állni+ hoficalon :D :D Ő most ilyen, aki mindent kritizál. :D :D De ha jól csinálod nem fogsz perekkel kezdeni.
Naplózva
Észak-Írország és Brit Egyesült Királyság

gertam

  • Ausztria
  • Képviselő
  • *
  • Karma: +17/-33
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 326
  • elnök
    • Profil megtekintése
Re:játékról kívülről
« Válasz #8 Dátum: november 25, 2010, 11:36:46 am »

Én nem vagyok se Irak, se Vietnám... Nálam csak 10 évig vendégeskedtetek... viszonylag nyugodt körülmények között...

felteszem egyszerűen a kérdést :). lesz per vagy nem gertam :) . csak erre vagyok kíváncsi :)
Naplózva
Alii bellum gerent tu felix Ausztria nube!

Francisz

  • USA
  • Polgár
  • *
  • Karma: +3/-2
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 80
    • Profil megtekintése
Re:játékról kívülről
« Válasz #9 Dátum: november 25, 2010, 11:39:49 am »

valaki megtudja mondani hogy lesz e per vagy nem?
Naplózva
Amerikai Egyesült Államok
United States Of America

gertam

  • Ausztria
  • Képviselő
  • *
  • Karma: +17/-33
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 326
  • elnök
    • Profil megtekintése
Re:játékról kívülről
« Válasz #10 Dátum: november 25, 2010, 11:42:36 am »

Alvarez. Ő képviseli az Njk-kat.

valaki megtudja mondani hogy lesz e per vagy nem?
Naplózva
Alii bellum gerent tu felix Ausztria nube!

hofical

  • Jordánia
  • Polgár
  • *
  • Karma: +25/-23
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 141
    • Profil megtekintése
Re:játékról kívülről
« Válasz #11 Dátum: november 25, 2010, 12:58:46 pm »

Na de most akkor azt viszont előre tisztázni kellett vna, h nálunk É-K az egy barátságos középhatalom aki a legszigorúbban betartja az ENSZ szabályait.
Amúgy ja Francisz vigyázz velem, mert a békés járókelőkbe is bele szoktam kötni:):P
Naplózva
From Jordan with love

Francisz

  • USA
  • Polgár
  • *
  • Karma: +3/-2
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 80
    • Profil megtekintése
Re:játékról kívülről
« Válasz #12 Dátum: november 25, 2010, 01:49:39 pm »

juj nekem :D
Naplózva
Amerikai Egyesült Államok
United States Of America

Alvarez

  • Administrator
  • Uralkodó
  • **********
  • Karma: +83/-4
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1025
    • Profil megtekintése
Re:játékról kívülről
« Válasz #13 Dátum: november 25, 2010, 07:45:48 pm »

Na akkor én is hozzászólok, evlégre miattam van ez így :D szóval ugye ezt az Iraki dolgot még akkor hoztam fel, mikor még nem volt igényelve az USA, úgy voltam vele, hogy úgyse kéri ki senki a közeljövőben, aztán így amíg NJK ország az USA, addig lerendeezem az ügyet, aztán másnap Francisz bejelentkezett az USA-ért, ekkor már ugye Irak felszólalt az ENSZ-ben általam, hogy kártérítést követelnek, stb... :D valószínűleg, mivel én vagyok Irakkal, mint NJK országgal, és már ugye a kártérítési igényt jeleztem, kicsit furcsa lenne, ha most ezt visszavonnám, szóval kártérítés követelés marad, de mivel Irakban nem egyetlen ország tevékenykedett( USA, Nagy-Britannia, Törökország) stb..., ez a kártérítési igény szétoszlik :)
Észak-Korea ügyéről csak annyit, hogy a tömegpusztító fegyverekről felesleges vitázni, mivel azt ebben a játékban egy "kis" időbe kerül kifejleszteni. :) Viszont azt hogy mekkora elnyomásban élnek az emberek, milyen helyzetben vannak, azt ki lehet vizsgálni, de atombombákat és egyéb tömegpusztító fegyvereket szerintem hanyagoljuk :D
Naplózva

gertam

  • Ausztria
  • Képviselő
  • *
  • Karma: +17/-33
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 326
  • elnök
    • Profil megtekintése
Re:játékról kívülről
« Válasz #14 Dátum: november 25, 2010, 07:48:24 pm »

Na akkor én is hozzászólok, evlégre miattam van ez így :D szóval ugye ezt az Iraki dolgot még akkor hoztam fel, mikor még nem volt igényelve az USA, úgy voltam vele, hogy úgyse kéri ki senki a közeljövőben, aztán így amíg NJK ország az USA, addig lerendeezem az ügyet, aztán másnap Francisz bejelentkezett az USA-ért, ekkor már ugye Irak felszólalt az ENSZ-ben általam, hogy kártérítést követelnek, stb... :D valószínűleg, mivel én vagyok Irakkal, mint NJK országgal, és már ugye a kártérítési igényt jeleztem, kicsit furcsa lenne, ha most ezt visszavonnám, szóval kártérítés követelés marad, de mivel Irakban nem egyetlen ország tevékenykedett( USA, Nagy-Britannia, Törökország) stb..., ez a kártérítési igény szétoszlik :)
Észak-Korea ügyéről csak annyit, hogy a tömegpusztító fegyverekről felesleges vitázni, mivel azt ebben a játékban egy "kis" időbe kerül kifejleszteni. :) Viszont azt hogy mekkora elnyomásban élnek az emberek, milyen helyzetben vannak, azt ki lehet vizsgálni, de atombombákat és egyéb tömegpusztító fegyvereket szerintem hanyagoljuk :D

Akkor USA nem atombombázta le Hirodombost?
Naplózva
Alii bellum gerent tu felix Ausztria nube!